Ingineri Proiectare Caroserie Auto

SEGULA TECHNOLOGIES ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati specifice de conceptie caroserie autovehicule.

CERINTE

Nivel Cariera: Middle-Level/ Minim 2 Ani Experienta.

- Absolventi ai urmatoarelor facultati : TRANSPORTURI (SECTIA AUTOVEHICULE RUTIERE); T.C.M.; MECANICA; AERONAUTICA
- O prima experienta in domeniul proiectare caroserie autovehicule este necesara/obligatorie.
- Cunostintele de CATIA V5 (suprafete si solizi)-nivel mediu/avansat constituie sunt necesare/obligatorii.
- Cunostintele de limba franceza-nivel mediu/avansat constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Tichete masa
- Asigurare medicala

Grupul Segula Technologies este un partener european de prim plan pentru servicii de proiectare cu inalta valoare adaugata: inginerie tehnologica, informatica, consulting, externalizare.
Paleta larga de meserii si expertize a Segula Technologies se adreseaza principalelor sectoare economice: auto, aeronautic, naval, energetic, telecomunicatii, banci, asigurari...
Proiectul nostru de intreprindere se articuleaza in jurul unei exigente permanente a calitatii serviciilor si a reactivitatii. A face parte din echipa Segula inseamna a participa la proiecte de anvergura in cadrul unei culturi a inovatiei, a schimbului si a valorificarii know-how-ului.