INGINERI PROIECTARE AUTO CATIA V5

SEGULA TECHNOLOGIES ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Integrat in cadrul birourilor noastre din Bucuresti sau la la situl unuia din clientii nostri, veti participa la conceptia (dimensionare, fezabilitate si modelare, realizarea lantului de cote si planuri de detaliu) reperelor pentru sectorul industrial auto. Asiguram formare profesionala (training) si angajare cu contract individual de munca pe perioada nedeterminata.

CERINTE

Debutanti /studenti in ani terminali ai urmatoarelor facultati :
TRANSPORTURI (SECTIA AUTOVEHICULE RUTIERE); AERONAUTICA; T.C.M.; MECANICA
- Cunostintele de CATIA v4/v5 sau a unui alt software CAD constituie un avantaj.
- Cunostintele de limba franceza si/sau engleza constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Asigurare medicala;
- Posibilitate de dezvoltare profesionala;
- Posibilitatea de formare profesionala in cadrul unei companii internationale;
- Mediu de lucru international;
- Posibilitatea de a lucra intr-o industrie in plina dezvoltare, alaturi de o echipa de profesionisti.

Grupul Segula Technologies este un partener european de prim plan pentru servicii de proiectare cu inalta valoare adaugata: inginerie tehnologica, informatica, consulting, externalizare.
Paleta larga de meserii si expertize a Segula Technologies se adreseaza principalelor sectoare economice: auto, aeronautic, naval, energetic, telecomunicatii, banci, asigurari...
Proiectul nostru de intreprindere se articuleaza in jurul unei exigente permanente a calitatii serviciilor si a reactivitatii. A face parte din echipa Segula inseamna a participa la proiecte de anvergura in cadrul unei culturi a inovatiei, a schimbului si a valorificarii know-how-ului.