INGINERI PROIECTANTI - Structuri de Rezistenta

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, cunoscuta firma de constructii civile si industriale la cheie care isi extinde activitatea, cautam persoane cu experienta si orientate catre obtinerea de rezultate pentru posturile:

INGINERI PROIECTANTI- structuri de rezistenta

Responsabilitati

-Proiecteaza structurile de rezistenta: beton armat si metal pentru constructii civile si industriale
-Acorda consultanta tehnica si se implica in solutionarea problemelor ce pot aparea
-Controleaza si imbunatateste constant calitatea serviciilor oferite clientilor

CERINTE

-Studii superioare de specialitate
-Experienta importanta in domeniu
-Persoana activa, foarte organizata, capabila sa coordoneze proiecte
-Initiativa, autoritate, orientarea catre obtinerea de rezultate, abilitatea de a rezolva problemele in timp optim
-Disponibilitate de a lucra in echipa
-Abilitate de comunicare cu colaboratorii
-Seriozitate, responsabilitate, dinamism

BENEFICII OFERITE

- Conditii de munca foarte bune,

- Salariu atractiv;

DESCRIEREA FIRMEI

HR Consulting & Recruitment