Ingineri proiectanti drumuri si poduri

Eptisa Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Implicare in implementarea unui proiect de asistenta tehnica pentru elaborarea unui Studiu de Fezabilitate,
Proiect Tehnic, Detalii de Executie si Documentatie de Atribuire

CERINTE

Absolvent al facultatii de Cai Ferate, Drumuri si Poduri, studii superioare de lunga durata;
Minim 4 ani experienta in proiectarea de drumuri, poduri si structuri in cadrul unor proiecte complexe de reabilitare si/sau modernizare drumuri nationale;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant
Mediu de lucru placut
Oportunitati de promovare
Oportunitatea de fi implicat in proiecte de dimensiuni importante

Suntem prima companie privata spaniola de inginerie si consultanta, cu o echipa de peste 1.800 de profesionisti, care furnizeaza servicii in domeniul transporturilor, infrastructurii de apa, constructiilor civile, proiectelor la cheie, politicilor de mediu, reformei administrative si dezvoltarii rurale. Compania noastra este prezenta in momentul de fata in peste 20 de tari, iar pe piata romaneasca deja din 1996. Pentru extinderea activitatii filialei noastre din Bucuresti cautam persoane dinamice si deschise, apte de o buna integrare intr-o companie multinationala, care isi doresc sa se alature unei echipe internationale performante.