Ingineri proiectanti Catia V5

ORGANISATION CONSULTING PROD

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiectare asistata de calculator in domeniul auto (cablaj, componente motor, caroserie, piese plastic)
Realizarea desenelor de ansamblu si a modificarilor ulterioare
Activitati de dimensionare, fezabilitate si modelare, realizarea lantului de cote si planuri de detaliu utilizand Catia V5
Participarea la stabilirea solutiilor tehnice

CERINTE

Absolvent(a) studii superioare tehnice (AR, TCM, Mecanica)
Experienta anterioara in proiectare Catia V5 reprezinta un avantaj
Bune cunostinte de cotare ISO, tolerante, geometrie
Limba engleza la nivel intermediar (obligatoriu)
Persoana proactiva, motivata, comunicativa

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial ce include prime, bonusuri, al 13-lea salariu
Formare tehnica
Mediu de lucru international

OC Prod Group este un cabinet international de recrutare cu sedii in Romania, Franta, UK, Maroc si Canada. Alaturi de clientii nostri ne implicam in conceperea si punerea in aplicare a proiectelor.