INGINERI in cadrul companiei RENAULT TECHNOLOGIE ROUMANIE

Renault Technologie Roumanie

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti pasionat de automobile sau pur si simplu visezi sa creezi noi vehicule?
Vino la Forumul de Recrutare organizat de catre Renault Technologie Roumanie, noul Centru de Inginerie al Grupului Renault.
Recrutam pentru urmatoarele departamente:
Conceptie - Produs - Proces
Arhitectura vehicul
Caroserie
Echipamente caroserie
Sisteme sasiu
Sisteme electrice si electronice
Motoare si cutii de viteza"

Ce beneficii vei avea daca vei face parte din echipa partenerului nostru:
- vei beneficia de pregatire tehnica privind Metodele si Instrumentele de Inginerie folosite de partenerul nostru;
- vei beneficia de specializare in limbi straine si tehnici de management;
- vei participa la viitoarele proiecte internationale desfasurate de partenerul noastru si vei colabora cu intreg ansamblul de uzine si furnizori ai partenerului nostru.

CERINTE

Daca esti absolvent al unei facultati cu profil tehnic sau esti student in an terminal intr-o facultate cu profil tehnic, esti o fire comunicativa, deschisa si iti plac provocarile, te asteptam sa aplici acum la acest anunt.

Pluri Consultants Romania ofera solutii globale pentru Capitalul Uman.
Suntem o prezenta importanta pe piata de consultanta din Romania, cu o dezvoltare dinamica de-a lungul a peste 15 ani de existenta.

Astazi recrutam impreuna cu partenerul nostru - Renault Technologie Roumanie, ingineri care sa se alature echipei Centrului de Inginerie.