INGINERI FINISAJE

B.C.L. Group Recruitment Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza o echipa de finisori / subcontractori;
- Se asigura ca lucrarea se finalizeaza in timp si la standardele cerute;
- Comanda materialele necesare.

Vor fi selectate si contactate doar aplicatiile care corespund cerintelor postului, motiv pentru care rugam candidatii interesati sa mentioneze in aplicatia lor elementele care ii recomanda pentru jobul respectiv din punct de vedere al cunostintelor si experientei.

CERINTE

- absolvent studii superioare de specialitate;
- experienta relevanta in domeniu de min. 3 ani;
- abilitati organizatorice si analitica;
- spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

- Pachet de benefici motivant;
- Mediu de lucru profesional;
- Posibilitate de dezvoltare a carierei.

Clientul nostru este o importanta companie de Real Estate din Romania.
B.C.L. GROUP este o firma specializata in resurse umane, ce ofera servicii de recrutare si consultanta.
Deoarece suntem convinsi ca putem identifica cei mai buni candidati pentru o organizatie, acordam o atentie deosebita procesului de recrutare si selectie astfel incat succesul recrutarii sa ajute la dezvoltarea profesionala a candidatilor cat si la succesul Clientului.
“Noi adaugam valoare capitalului uman”

Puteti trimite cv-ul si la office@bclgroup.ro.