Ingineri entry-level - limba franceza

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principala misiune consta in desfasurarea telefonica a activitatii de after sales, actionand ca un liant intre firma mama si concesionari.

Printre atributii se numara diverse raportari, mentinerea legaturii cu departamentele interne (productie, proiectare, garantii etc).

CERINTE

- limba franceza : scris si vorbit
- cunostinte de limba engleza sunt binevenite dar nu obligatorii
- studii superioare tehnice - inginerie; constituie avantaj o prima experienta intr-un domeniu tehnic;
Aptitudini personale:
- Exprimare clara si sintetica: limbajul utilizat trebuie sa fie simplu si inteligibil atat pentru toti interlocutorii ( interni si externi)

BENEFICII OFERITE

- lucrul intr-o companie multinationala;
- training specific activitatii;
- pachet de relocare in primele 6 luni;

Adecco recruteaza pentru clientul sau - companie multinationala din industria auto, persoane vorbitoare de limba franceza care doresc sa activeze si sa se dezvolte intr-un sector dinamic si nou pe piata muncii din tara noastra: