Ingineri - Entry Level

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principala misiune va consta in analiza si stabilirea costurilor pentru activitatea de logistica si a costurilor pentru utilaje.

Postul ofera sansa de dezvoltare in acest sector de activitate.

CERINTE

- studii superioare, de preferinta tehnice (avantaj inginerie economica);
- experineta intr-o pozitie similara, in analiza de costuri, constituie avantaj;
- limba engleza, nivel avansat; franceza - constituie avantaj;
- persoana dinamica, organizata, cu bune abilitati de analiza si sinteza;
- capacitate de munca in echipa, abilitati de comunicare;
- cunostiinte operare PC: MS Office.

BENEFICII OFERITE

- lucrul intr-o companie multinationala;
- training specific activitatii;
- pachet de relocare in primele 6 luni.

Clientul nostru este o companie multinationala, unul dintre cei mai mari producatori din industria auto.

In prezent, in cadrul companiei sunt disponibile mai multe posturi de ingineri entry level, pentru unul dintre departamentele conexe logisticii: