INGINERI DEBUTANTI DOCUMENTATIE TEHNICA AUTOVEHICULE RUTIERE

SEGULA TECHNOLOGIES ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Integrat in cadrul birourilor noastre din Bucuresti sau la situl unuia dintre clientii nostri, veti participa la elaborarea documentatiei tehnice pentru sectorul industrial auto.
- Asiguram formare profesionala (training).

CERINTE

Nivel Cariera: Entry-Level.

- Debutanti ai urmatoarelor facultati :
TRANSPORTURI (SECTIA AUTOVEHICULE RUTIERE); MECANICA.
- Cunostintele de limba franceza-nivel mediu/avansat (nivel real) sunt obligatorii.
- Experienta in domeniul mecanica/service autovehicule rutiere constituie un avantaj.
- Cunostintele de CATIA V5, AUTOCAD constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Asigurare medicala
- Posibilitate de dezvoltare profesionala
- Posibilitatea de formare profesionala in cadrul unei companii internationale
- Mediu de lucru international
- Posibilitatea de a lucra intr-o industrie in plina dezvoltare, alaturi de o echipa de profesionisti

Grupul Segula Technologies este un partener european de prim plan pentru servicii de proiectare cu inalta valoare adaugata: inginerie tehnologica, informatica, consulting, externalizare.
Paleta larga de meserii si expertize a Segula Technologies se adreseaza principalelor sectoare economice: auto, aeronautic, naval, energetic, telecomunicatii, banci, asigurari...
Proiectul nostru de intreprindere se articuleaza in jurul unei exigente permanente a calitatii serviciilor si a reactivitatii. A face parte din echipa Segula inseamna a participa la proiecte de anvergura in cadrul unei culturi a inovatiei, a schimbului si a valorificarii know-how-ului.