Ingineri de Vanzari

MDM STANDARD

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. vanzari de echipamente de masura si control;
2. conexiune permanenta cu clientii traditionali ai firmei;
3. gasirea de noi clienti si promovarea de noi produse;
4. punere in functiune a sistemelor si aparatelor de masura si control
5. urmarirea tuturor comenzilor in curs, precum si intocmirea de contracte noi cu finalizare.
Se va efectua un stagiu de proba de 3 luni.

CERINTE

1. cunoasterea limbi engleze, scris si vorbit nivel mediu sau inalt;
2. experienta similara in vanzari de minimum 1 an
3. disponibilitati deplasare in tara sau strainatate;
4. seriozitate;
5. disponibilitate pentru program prelungit;

BENEFICII OFERITE

1. salariu negociabil
2. comision din vanzari;
3. prime trimestriale si anuale functie de realizari;
telefon si masina de serviciu
4. cursuri de instruire in tara si strainatate

Firma noastra este un importator si distribuitor de aparatura si echipamente de masura si control pentru lungimi, presiuni, temperaturi sau caracteristici fizico-chimice ale suprafetelor.