Ingineri constructori si ingineri instalatii in constructii ( electrice, HVAC, gaze, alimentari cu apa)

Maof Group Ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

Planifica, organizeaza si monitorizeaza activitatile desfasurate în scopul realizarii proiectului din punct de vedere al cantitatii, calitatii si respectarii termenelor.
Studiaza detaliile de proiectare si documentatia tehnica necesara pentru lucrarile de constructie pe specialitatea sa.
Verifica buna executie în conformitate cu normativele în vigoare.
Intocmeste situatile de lucrari, programele de lucru, necesarul de materiale, procesele verbale.

CERINTE

Studii superioare tehnice in constructii sau instalatii pentru constructii.
Experienta in domeniu minim 3 ani.
Limba engleza nivel avansat.
Cunostinte tehnice solide.
Abilitati de coordonare.
Simt practic si organizatoric.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv corelat cu nivelul experientei.
Proiecte de mare anvergura.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie, leasing personal