ingineri c-tii si instalatii pt. reprezentanti comerciali-vanzari

BADUC SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti alocat;
- Identificarea clientilor noi, precum si a oportunitatilor de afaceri;
promovarea serviciilor si produselor firmei;
- Indeplinirea planului de vanzari;
- Incheierea contractelor specifice activitatii;
- Activitati de organizare, planificare si de urmaraire a proiectelor.

CERINTE

- Persoana dinamica si ambitioasa cu bune abilitati de comunicare si negociere;
- Studii superioare tehnice;
- Experienta relevanta in vanzari,probata cu performante(de preferat in domeniul materialelor de constructii);
- Cunostinte operare PC-MS Office;
- Limba engleza sau o alta limba straina de circulatie internationala;
- Permis auto cat.B, minim un an vechime.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de a dezvolta o cariera profesionista in vanzari.
- Salariu fix+comision(in functie de realizari)+ tichete de masa;
- Masina si telefon de serviciu

SC BADUC SA ocupa unul din primele locuri in topul marilor firme de comert cu materiale de constructii si instalatii