Ingineri auto, Mecanici auto, Electricieni auto, Vulcanizatori auto, Tinichigi auto, Vopsitori auto, Spalatori auto, Magazioneri.

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Service auto multimarca, nou infiintat in Bucuresti, in zona Bucuresti Noi, angajeaza urmatoarele categorii de personal:
- Ingineri auto;
- Mecanici auto;
- Electricieni auto;
- Vulcanizatori auto;
- Tinichigi auto;
- Vopsitori auto;
- Spalatori auto;
- Magazioneri piese schimb si consumabile.

Trimiteti C.V. la fax: 0311055092, sau e-mail: office.service.auto@gmail.com. Numai candidatii selectati, vor fi contactati.

CERINTE

- Experienta in domeniu, intr-un service auto;
- Caracter ireprosabil.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Carte de Munca;
- Bonuri de masa;
- Bonusuri si beneficii, in functie de realizari;
- Procent din manopera vanduta pentru clientii din portofoliu personal;
- Posibilitatea castigurilor suplimentare, printr-un contract de colaborare. Servicii ce pot fi prestate dupa programul de lucru, de la actualul loc de munca.