INGINERI

Pluri Consultants

Job expirat

RESPONSABILITATI

LOCATIA POSTULUI ESTE IN BUCURESTI:

- Esti pasionat de automobile sau pur si simplu visezi sa creezi noi vehicule?
- Ai absolvit o facultate tehnica sau esti student in an terminal?
- Vrei sa iti dezvolti cariera in cadrul unuia dintre cei mai mari produactori la nivel mondial de autovehicule?
- Acum ai sansa sa creezi autovehicule alaturi de unul dintre cei mai prestigiosi constructori din lume!

CERINTE

Daca esti absolvent al unei facultati cu profil tehnic sau esti student in an terminal intr-o facultate cu profil tehnic, esti o fire comunicativa, deschisa si iti plac provocarile, te asteptam sa aplici acum la acest anunt.

BENEFICII OFERITE

Ce beneficii vei avea daca vei face parte din echipa partenerului nostru:

- vei beneficia de pregatire tehnica privind Metodele si Instrumentele de Inginerie folosite de partenerul nostru;
- vei beneficia de specializare in limbi straine si tehnici de management;
- vei participa la viitoarele proiecte internationale desfasurate de partenerul noastru si vei colabora cu intreg ansamblul de uzine si furnizori ai partenerului nostru

Pluri Consultants Romania ofera solutii globale pentru Capitalul Uman.
Suntem o prezenta importanta pe piata de consultanta din Romania, cu o dezvoltare dinamica de-a lungul a peste 14 ani de existenta. Experienta astfel acumulata ne permite definirea unor solutii sinergice clientilor nostri, solutii care pot satisface un camp larg de nevoi specifice din domeniul Capitalului Uman.

Astazi, recrutam alaturi de partenerul nostru, unul dintre cei mai mari producatori de autovehicule la nivel mondial, persoane care sa ocupe pozitiile de Ingineri, disponibile in organigrama partenerului nostru.