Inginer Zootehnist

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea si supravegherea activitatii pentru ingrijirea animalelor
- coordonarea activitatilor zootehnice,
- coordonarea echipei de lucratori aflati in subordine,

CERINTE

- carnet de conducere categoria B
- disponibilitate pentru relocare la ferma din zona Teleorman
- studii de specialitate
- experienta in domeniu
- persoana dinamica, serioasa, onesta, responsabila cu spirit organizatoric

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- cazare( optional pot locui si cu familia oferindu-se gratuit cazare si membrilor familiei)
- oferirea unui loc de munca sotiei/sotului si/sau copiilor daca e cazul
- bonusuri plus alte avantaje

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting ? aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

Informatii suplimentare:
Romania, jud. Bihor, Oradea, Str. Ovid Densusianu nr. 9, Bl P191, ap. 2
tel:0359.411.229;
tel/fax: 0359.801.090
mobil: 0745.676.278
e-mail: office@publiceuroconsulting.ro
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro

Clientul nostru este o companie ce detine o ferma de 3000 hectare.