Inginer Vanzari utilaje constructii - Bucuresti

ALIAND CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificare clienti zonali, inaintarea ofertei, negocierea.
- Monitorizeaza permanent gradul de satisfactie a clientilor;
- Urmareste incasarile, livrarile, indicatorii de performata agreati pentru activitatea zonala;
- Propune solutii pentru fluidizarea si optimizareavanzarilor;
- Asigurara respectarea fluxului de operatuni (inregistrari, documente)

CERINTE

-bune abilitati de comunicare si negociere;
- capacitate de coordonare si optmizare a activitatatii;
- experienta minima in vanzari, de preferinta aparate de masura sau utilaje de constructii;
- cunostinte Microsoft Office;
- studii superioare tehnice - must;
- limba engleza- nivel mediu;

BENEFICII OFERITE

salariu fix + comision;
telefon mobil;
laptop;
masina serviciu;

Infiintata din pasiunea pentru performanta si dorinta de transfer a know-how-ului, Aliand Consulting este o societate specializata in servicii de resurse umane.
www.aliandconsulting.com