Inginer vanzari (telecomunicatii)

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-marketing si promovare a diferitelor game de produse si solutii tehnice -responsabilitate pentru bugetul alocat si vinzarile prognozate
-managementul, marirea si fidelizarea portofoliului de clienti
-dezvoltarea afacerii pe domeniile specificate

CERINTE

-Studii superioare tehnice in domeniul ingineriei si telecomunicatiilor
- cunoscatori ai echipamentelor SIEMENS si ALCATEL (centrala telefonica, sisteme de transmisiuni, terminale telefonice)
- experienta in vanzari / instalari / configurari de centrale telefonice, echipamente telefonice si de date
-Cunoasterea buna a limbii engleze
-Cunostinte bune PC
-Dinamic, loial, ordonat, bine organizat
-Spirit comercial dezvoltat
-Aptitudini bune de comunicare si lucru in echipa
-permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant
-sansa de a lucra cu companii importante din Europa
-masina de servici, instrumente de lucru moderne (laptop, telefon mobil)
-training aprofundat in tara si strainatate