INGINER VANZARI TABLA PROCESATA

MAIRON

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea potentialilor clienti pe domeniul de activitate specificat;
- realizarea de deplasari si vizite la clienti – peste 50% din totalul activitatilor;
- asigurarea de suport tehnic si comercial clientilor;
- urmarirea cererilor / comenzilor pana la finalizarea acestora;
- intocmirea de rapoarte specifice activitatii de desfacere.

CERINTE

- absolvent de studii politehnice (preferabil metalurgie, constructii de masini);
- experienta de munca intr-o functie similara min. 3 ani;
- permis de conducere categoria B;
- capacitate tehnica de asimilare a informatiilor despre produse;
- cunoasterea programului AUTOCAD;
- dinamic, motivat, implicat, cu bune abilitati de comunicare si negociere.

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant, dezvoltare profesionala in cadrul unei companii de renume.Pentru mai multe detalii, va invitam sa accesati www.mairon.ro si www.mairon-tubes.ro

Distributie si procesare produse metalurgice (tabla, profile, tevi, inox, oteluri speciale) fasonare otel beton din colaci si din bare, comert exterior, transport.
- Marcile reprezentate: MAIRON
- Provenienta capital: Romanesc
- Actionariat: Diverse

Site-ul firmei:
www.mairon.ro si www.mairon-tubes.ro