Inginer vanzari: Sisteme Integrate de Telecomunicatii

SC SVF MANAGEMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Proiectarea si personalizarea solutiilor tehnice pentru sisteme integrate de telecomunicatii (transmisii de date, video, voce si multimedia)
-Actualizarea portofoliului de produse/tehnologii necesare sustinerii solutiilor tehnice
-Prezentarea ofertelor tehnice catre clienti

CERINTE

- Studii superioare
- Cunostinte avansate de limba engleza(cunoasterea de termeni tehnici)
- Cunostinte tehnice legate de transmisiile de date/retele (prezentare dataliata in CV)
- Operare PC (MS Office)
- Cursurile in domeniul IT&C
- Disponibilitate pentru ore suplimentare

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv
- Telefon

SVF MANAGEMENT fondata in anul 1998 a avut si are o mare contributie in dezvoltarea infrastructurii la nivel national in domeniile telefoniei mobile, telecomunicatiilor si transportului de date prin internet.
Certificatele ISO 9001:2000 si CISCO pe care le detinem, garanteaza calitatea serviciilor pe care le oferim.