INGINER VANZARI SISTEME ENERGETICE (grupuri electrogene)

DONAU INVEST SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzarea de sisteme energetice (grupuri electrogene diesel si pe gaz, centrale de cogenerare) in cadrul proiectelor de constructii - instalatii din Romania.

CERINTE

Absolvent facultate profil electric sau mecanic
Experienta intr-un post similar minimum 2 ani
Disponibilitate pe termen lung
Aptitudini tehnice, spirit organizat, prezentabilitate, responsabilitate in realizarea de obiective
Permis auto cat B (minimum 2 ani)
Limba engleza nivel peste mediu constituie avantaj relevant

BENEFICII OFERITE

Conditii oferite:
Conditii de munca de nivel ridicat (auto serviciu, telefon, laptop) intr-un colectiv tanar, dinamic si extrem de prietenos
Posibilitati training in tara si in strainatate
Salariu decent, comisioane si bonificatii atractive
Posibilitate reala de promovare (si crestere a calitatii conditiilor de munca) functie de interesul manifestat si performantele obtinute.
Candidatii sunt rugati sa transmita curriculum vitae relevant la adresa de e-mail donauinvest@expert-net.ro

Companie specializata in domeniul sistemelor energetice, certificata ISO 9001