INGINER VANZARI SISTEME DE VENTILATIE SI CLIMATIZARE

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preluarea, administrarea si extinderea bazei de date de clienti;
Promovarea celor trei game de produse ale firmei (generatoare de aer cald, tubulatura, echipament de clima si ventilatie);
Negocierea contractelor si urmarirea platilor;
Mentinerea relatiei cu clientii;
Identificarea distribuitorilor;
Disponibilitate pentru deplasari in provincie aproximativ 10% din timpul de lucru;
Mentinerea legaturii cu clientii tinta (firme de constructii si instalatii).

CERINTE

Absolvent studii superioare tehnice (avantaj TCM, Constructii, Energetica) ;
Experienta minim 1 an pe un post de vanzari business to business;
Cunostinte bune MS Office, Internet;
Permis auto categoria B, cu experienta;
Limba engleza nivel avansat.

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana dimanica, organizata, cu bune abilitati de comunicare, bun negociator, orientat spre rezultate.

BENEFICII OFERITE

- Salariul MEDIU NET lunar este intre 800 si 1200 EURO (salariu fix + comision);
- In perioada de proba salariul NET este de 500 EURO;
- Se ofera bonuri de masa, telefon, auto la dispozitie;
- Programul de lucru este L-V, 9.00-18.00, cu disponibilitate la program prelungit atunci cand este cazul;
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

DESCRIEREA FIRMEI

DESCRIEREA COMPANIEI SAU A JOBULUI:

MEDIA MARKET - Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE IMPORTUL SI COMERCIALIZAREA DE INSTALATII DE VENTILATIE SI CLIMATIZARE.
Locatia companiei este in sector 2, Bucuresti.

MODALITATE DE INSCRIERE:

VA OFERIM POSIBILITATEA sa apreciati daca profilul dumneavoastra corespunde CERINTELOR POSTULUI si daca BENEFICIILE oferite sunt pe masura asteptarilor dumneavoastra.
IN CAZUL IN CARE ACESTE DOUA CONDITII SUNT INTRUNITE, VA INVITAM SA NE CONTACTATI LA TELEFON 021.327.66.55 SAU 021.327.79.79 PENTRU A PROGRAMA UN INTERVIU DIRECT.
Ne puteti contacta de luni pana vineri intre orele 9,00 - 17,00 la telefon 021.327.66.55 sau 021.327.79.79.