INGINER VANZARI SISTEME DE SECURITSATE (CCTV)

HELINICK

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea tintei de vanzari in zona de acoperire, in fiecare luna
- Coordonarea intregii activitati de vanzari in zona de acoperire
- Asigurarea unui echilibru permanent al costurilor operationale
- Identificarea de clienti noi
- Cresterea cotei de piata a produselor firmei
- Gestionarea managementului de produse

CERINTE

Studii superioare profil electro- si/sau economice/marketing.
Cunostinte in domeniul sistemelor de securitate, prezinta avantaj cunostinte CCTV
Limba engleza, nivel avansat
Carnet de conducere

BENEFICII OFERITE

Conditii deosebite
Salariu avantajos

HELINICK a fost infiintata in 1991, fondatorii sai prevazand o companie destinata rezolvarii problemelor si acordarii unui suport inteligent pentru sistemele de securitate electronica. Ca raspuns la nevoile consumatorilor, a rezultat o dezvoltare a tehnologiei sistemelor de securitate, cat si a solutiilor pentru clienti.
Dezvoltarea societatii a fost posibila utiliz?nd experienta de 15 ani a personalului companiei in domeniul ingineriei sistemelor de inalta securitate, precum si a tehnologiilor avansate.Forta si
dezvoltarea continua se bazeaza pe urmatoarele elemente:
* CALITATE TOTALA certificata ISO9001
* PRODUSE certificate CE
* SERVICE in peste 30 orase din ROMANIA
* INSTRUIRE instalatori/clienti cu suport tehnic complet