Inginer vanzari sisteme de securitate

ROMSA ACCESS SYSTEMS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aceasta pozitie ofera o excelenta oportunitate unei persoane dinamice pentru aplicarea cunostintelor tehnice si a abilitatilor in domeniul vanzarilor. Cautam un bun inginer cu aptitudini si pasiune pentru vanzari sau un bun vanzator cu interese in electronica si calculatoare.

- Identificarea de noi clienti si cresterea market share
- Consultanta in faza de ofertare si proiectare, gasirea de solutii optime pentru client
- Elaborare de documentatie comerciala si tehnica
- Activitati de organizare, planificare si urmarire a vanzarilor
- Suport tehnic si training
- Pondere vanzari-tehnic: 60%-40%

CERINTE

- Studii superioare finalizate in electronica, IT sau comert
- Experienta in vanzari, echipamente electrice- avantaj major
- Cunoasterea pietei sistemelor de securitate- avantaj major
- Persoana prezentabila cu vocatie pentru vanzari si leadership
- Excelente abilitati de organizare si comunicare
- Initiativa personala si abilitatea de a lua decizii
- Cunostinte PC: retele de calculatoare, baze de date, web
- Limba Engleza, vorbit mediu si citit avansat

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant, corelat cu performante personale si ale firmei
- Oportunitati de promovare si dezvoltare a carierei
- Training in tara si strainatate

Romsa Access Systems www.romsa.ro este distribuitor unic in Romania pentru sisteme de control acces Impro Technologies www.impro.net. Oferta Romsa se adreseaza firmelor instalatoare de sisteme de securitate. In cei peste 15 ani de activitate Romsa a furnizat pe piata romaneasca sute de sisteme de control acces.