INGINER VANZARI SISTEME CLADIRI INTELIGENTE

Amavys Project

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Prezentarea si vanzarea produselor si serviciilor companiei catre clientii existenti si catre potentiali.
* Construirea de planuri de vanzari pentru a identifica obiective specifice și pentru a proiecta numarul de contacte care urmeaza sa fie facute.
* Identificarea si contactarea de potentiali clienti
* Pregatirea de prezentari,propuneri,oferte si contracte.
* Stabilirea si mentinerea relatiilor cu clientii actuali si potentialii clienti
* Identificarea si solutionarea solicitarilor si problemelor clientilor.
* Comunicarea despre produse si servicii noi, proiecte speciale, informatii noi catre clienti si potentiali clienti cat si culegerea feedback-ului de pe teren alaturi de alti membrii ai companiei

CERINTE

- cunoasterea limbii engleze
- bune abilitati de comunicare
- permis de conducere autoturism
- cunoasterea tehnicilor de vanzare
- experienta in vanzarea de produse/solutii tehnice

BENEFICII OFERITE

- telefon companie
- masina companie
- salariu fix si comision vanzari
- bonusuri si prime le finalizare proiecte
- cursuri perfectionare activitate vanzari

DESCRIEREA FIRMEI

Solutii pentru Cladiri Inteligente - BMS.