INGINER VANZARI PROIECTE COMPLEXE IT

CBC Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza si mentine relatia cu partenerii companiei
- Gestioneaza portofoliul de produse
- Urmareste comenzile, livrarile si plata facturilor
- Analizeaza piata si concurenta
- Prospecteaza piata in vederea identificarii de noi oportunitati
- Realizeaza oferte si negociaza contracte
- Urmareste derularea contractelor si informeaza in permanent in legatura cu stadiul de lucru al acestora.

CERINTE

- Studii superioare tehnice/informatica sau economice
- Experienta in vanzari servicii IT minim 2
- Experienta in lucru cu clienti mari, sector privat sau guvernamental
- Fluenta in limba engleza (scris , vorbit)
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere
- Proactiv si orientat spre rezultate
- Permis de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

- 3 luni perioada de proba-salariul 800 euro; dupa perioada de proba salariul 1200 euro, coroborat cu obiective clare
VA RUGAM SA NU APLICATI DACA NU AVETI EXPERIENTA IN VANZARI SERVICII IT !

CBC ROMANIA ocupa locul 4 in topul firmelor ce activeaza pe piata Trainingului si a consultantei strategice in domeniul managementului companiei din Romania.
Angajatii companiei sunt specialisti cu experienta de cel putin 10 ani in domeniul vanzarilor si al managementului si care beneficiaza de programe profesionale de gestionare a carierei si a performantelor acestora.
Clientii companiei sunt companii nationale si multinationale care beneficiaza de consultanta de inalt nivel profesional, datorita experientei practice si profesionala a consultantilor CBC Romania.

noi stim, noua ne pasa, noi putem!