INGINER VANZARI PENTRU CONTUL \\\"ARHITECTI SI PROIECTANTI\\\"

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala cu o experienta de 40 de ani in Europa, care ofera solutii complete pentru acoperis, piese speciale si accesorii, servicii si asistenta tehnica.

In Romania sunt activi in acest segment inca din 1995, avand la momentul actual relatii de afaceri cu agenti economici si distribitori pe intreg cuprinsul tarii.
Principalele responsabilitati pentru acest post sunt:
- promovare produselor companiei catre firme de proiectare si proiectanti independenti, angrenati in proiecte de constructii;
- promovarea imaginii companiei in randul proiectantilor;
- mentinerea si dezvoltarea portofoliului de firme;
- atragerea permanenta de noi parteneri.

CERINTE

-Studii superioare terminate tehnice (constructii);
- Minim 1 an pe un post similar;
- Foarte bune abilitati de comunicare si de relationare;
- Cunostinte de Operare PC-nivel avansat;
- Limba engleza-nivel mediu;
- Permis de conducere - Categoria B;
- Disponibilitate pentru deplasari;
- Persoana deschisa, responsabila, dedicata jobului, orientata spre rezultat.

BENEFICII OFERITE

- Sansa dezvoltarii unei cariere intr-o companie foarte dinamica si orientata spre oameni;
- Pachet salarial atractiv.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad!