INGINER VANZARI- OFERTARE

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

SARCINI SI ATRIBUTII
* Contactarea si vizitarea clientilor si potentialilor clienti in vederea prezentarii produselor (pompe si grupuri de pompe industriale si casnice) – firme de constructii, industrie – in vederea utilarii statiilor de pompare/alimentare cu apa, statii de pompare PSI, industriale, etc;
* Intocmire oferte tehnice si comerciale in baza cererilor de oferta intocmite impreuna cu potentialii beneficiari;
* Negocierea conditiilor contractuale si urmarirea derularii contractelor;
* Studierea gamei de produse de la furnizori;
* Participarea la traininguri si conferinte organizate de furnizori in tara si strainatate;
* Dezvoltarea continua a bazei de date si intocmirea periodica a rapoartelor de activitate;
* Realizarea planului de vanzari primit din partea conducerii societatii;
* Informarea periodica cu privire la activitatile firmelor concurente.

DESCRIEREA COMPANIEI:
CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE IMPORT SI COMERCIALIZARE PRODUSE INDUSTRIALE. Locatia companiei este sector 2, Bucuresti.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
* Absolvent studii superioare tehnice;
* Experienta minim 2 ani VANZARI POMPE DOMENIU INDUSRTIAL;
* Cunostinte de limba engleza nivel AVANSAT;
* Cunostinte operare PC: Ms Office;
* Permis auto categoria B, cu experienta

Candidatul ideal trebuie sa fie activ, dinamic, capabil sa-si organizeze foarte bine si eficient timpul de lucru, orientat spre rezultat, muncitor, dornic sa invete, bine educat, loial, bun negociator, cu bune abilitati de comunicare si relationare interumana.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- Salariul NET fix lunar este cuprins intre 300 si 500 EURO la care se adauga comision din vanzari;
- Se auto la dispozitie, telefon, laptop;
- Program de lucru L-V, 08:30-17:00, cu disponibilitate pentru program prelungit.
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro