inginer vanzari-ofertare

ENVIROTRONIC SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vizitarea clientilor pe zona alocata, promovarea produselor, intocmirea ofertelor, participarea la licitatii, negociere de contracte;
Largirea portofliului de clienti si intarirea relatiei cu cei existenti

CERINTE

-Studii superioare tehnice: chimie, fizica
-Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat
-Permis de conducere categoria B
-Bune cunoștințe de operare PC;
-Persoana comunicativa, cu prestanța, responsabila, foarte bine organizata, cu bune abilitați tehnice si de planificare
-Disponibilitate de deplasari foarte dese la clienti
-Experienta in vanzari echipamente industriale sau de laborator
-Capacitate de lucru susținut
-Autodidact

BENEFICII OFERITE

Salariu + comision la contractele de vanzare, autoturism de serviciu, laptop, telefon mobil, cursuri de instruire

Envirotronic participa la realizarea diverselor proiecte nationale si internationale , oferind echipamente de masura on-line de proces si aparatura de laborator pentru monitorizarea parametrilor de calitate ai apei. Principalii clienti sunt companiile nationale sau multinationale cu activitate in dezvoltarea sectorului apa in Romania. Producatorii reprezentati in Romania sunt firme din Germania, U.K., Italia, cu experienta in acest domeniu