INGINER VANZARI MOTOSTIVUITOARE

Grafton Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aceasta pozitie este o excelenta oportunitate de a lucra intr-un mediu profesionist international pe o pozitie de

INGINER VANZARI MOTOSTIVUITOARE care va fi responsabil de:

prospectarea pietei si identificarea de noi clienti;
mentinerea relatiilor cu clientii existenti;
negocierea si incheierea de contracte de vanzare;
urmareste fluxul comenzii pana la client;
monitorizeaza in permanenta concurenta si propune solutii competitive

CERINTE

Candidatul trebuie sa intruneasca minim urmatoarele cerinte:

studii superioare tehnice (masini/utilaje/electromecanic);
minim 2 ani de experienta in vanzare de motostivuitoare sau utilaje industriale;
limba engleza nivel avansat;
seriozitate, dinamism, atitudine corecta;
disponibilitate pentru deplasare.

BENEFICII OFERITE

Clientul nostru ofera oportunitatea de a lucra cu unul din cei mai importanti jucatori pe piata din segmentul distributiei de utilaje industriale.

Founded in 1982, Grafton Recruitment has established itself as a world class provider of recruitment solutions. Grafton has experienced an impressive growth pattern in the last five years. The network has built to a total of 70 branch operations spanning 19 different countries including the United Kingdom, Republic of Ireland, Chile, Czech Republic, Slovakia, Hungary, Poland, Lithuania, Russia, Portugal, France, Austria, Belgium, Turkey, UAE and Romania.