INGINER VANZARI MOTOARE INDUSTRIALE

Eneria SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentine relatiile cu clientii existenti , prospecteaza piata si extinde portofoliul de clienti in zona alocata ;
- Transmite oferte , negociaza contractele cu clientii companiei si urmareste derularea acestora;
- Monitorizeaza concurenta
- Identifica riscurile si oportunitatile din piata de profil si le raporteaza sefilor ierarhici ;
- Realizeaza obiectivele lunare si anuale stabilite de companie

CERINTE

- Studii superioare tehnice (absolvent al unei facultati: institutul de marina, politehnica - masini unelte, autovehicule rutiere-motoare)
- Experienta in vanzari, (prospectare, ofertare, negociere si incheiere de contracte) reprezinta un avantaj important;
- Personalitate orientata spre rezultate si eficienta in gestionarea activitatilor ;
- Cunostinte de limba engleza si/sau franceza scris si vorbit ;
- Cunostinte operare pc ;
-Permis conducere : cat.b obligatoriu;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Mediu de lucru stabil, intr-o echipa unita;
- Posibilitate de dezvoltare a carierei.

DEALER AUTORIZAT DIN 1992 IN ROMANIA AL MOTOARELOR SI GRUPURILOR ELECTROGENE CATERPILLAR. COMPANIE CU CAPITAL INTEGRAL STRAIN.