INGINER VANZARI MATERIALE PENTRU INVELITORI

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

Administrarea bazei de date cu clienti;
Cercetarea pietei, contactare clienti;
Preluarea cererii de oferta, vizitarea clientilor, negocierea cu clientii;
Efectuarea de relevee, masuratori;
Predarea informatiilor catre Departamentul Ofertare ;
Prezentarea ofertei in fata clientului, negocierea, semnarea contractului;
Intocmirea periodica a rapoartelor de activitate.

CERINTE

Absolvent studii medii/superioare tehnice;
Experienta in vanzari directe reprezinta avantaj;
Permis auto categoria B cu experienta;
Cunostinte de Limba Engleza la nivel mediu;
Cunostinte bune de PC : Ms. Office, Internet.

Candidatul ideal trebuie sa aiba spirit de echipa, sa fie ordonat, organizat, loial, muncitor, onest si bun negociator.

BENEFICII OFERITE

Salariul mediu NET lunar este 1500 RON. Se bonificatii in functie de realizari(salariul mediu lunar va fi cuprins intre 2000 si 3000 RON).
Se ofera auto la dispozitie, telefon, training
Program de lucru L-V, 9.00-18.00, S - la nevoie.
Perioada de proba este de 1 luna.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MEDIA MARKET - Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

Clientul nostru are ca obiect de activitate MONTAJUL SI DISTRIBUTIA DE MATERIAL PENTRU INVELITORI.
Locatia punctului de lucru este in Bucuresti, sectorul 3.

Modalitate de inscriere:

* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE;
* PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9-16 la telefon 327.66.55 sau 327.79.79.

PENTRU A PRIMI PRIN E-MAIL PREZENTAREA CELOR MAI NOI POZITII VA INVITAM SA VA INSCRIETI PE SITE-UL www.mediamarket.ro