Inginer Vanzari/Materiale Constructii Bucuresti

Dynamic Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie internationala, infiintata in urma cu aproximativ 30 de ani cu un portofoliu de constrtuctii de peste 1.000.000 mp construiti in Israel, Africa, Rusia, Romania, cu experienta, in special in constructii pe structuri metalice, cauta pentru Romania, prin intermediul companiei Dynamic Human Resources: Area Sales Manager.

CERINTE

 Studii superioare, facultate tehnica
 Experienta in domeniul vanzarilor de materiale de constructie
 Cunoasterea limbii engleze, nivel mediu, este obligatoriu
 Posesor carnet de conducere cat.B
 Disponibilitate la deplasari frecvente, in tara (zona sudica a Romaniei)
 Motivat sa lucreze in acest domeniu
 Responsabil
 Dinamic
 Initiativa
 Abilitati excelente de comunicare
 Orientat pe relatia cu clientul si nevoile acestuia
 Aptitudini dovedite de vanzare, de promovare

BENEFICII OFERITE

 Salariu fix + comision din vanzari
 Masina, telefon mobil
 Posibilitati de avansare