INGINER VANZARI -MASINI SI ECHIPAMENTE INDUSTRIALE

TMC DISTRIBUTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

COMPANIE MULTINATIONALA GRECEASCA SPECIALIZATA IN DISTRIBUTIA DE MASINI SI ECHIPAMENTE INDUSTRIALE , PREZENTA IN 22 TARI, ANGAJEAZA PENTRU BUCURESTI

INGINER VANZARI

Atributii:
- contactare, prezentare , vanzare de masini si echipamente industriale clientilor
- elaborare de strategii de marketing si plan de vanzari in vederea extinderii activitatii si cresterii portofoliului de clienti
- raportare directorului de vanzari

CERINTE

- absolvent de facultate - inginer
( mecanic, electric etc)
- cunoasterea limbii engleze -scris /vorbit -fluent
- minim 3 ani experienta in vanzari echipamente industriale reprezinta un avantaj
- integritate, abilitati de negociere si vanzare, capacitati de adaptare, organizare si coordonare activitati, spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru motivant, posibilitati de promovare
- salariu avantajos si bonusuri considerabile
- masina, telefon, lap top
- traininguri de pregatire profesionala

DESCRIEREA FIRMEI

AGENTIE RECRUTARE - PLASARE PERSONAL