INGINER VANZARI LUBRIFIANTI

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

SARCINI SI ATRIBUTII
* Promovarea si vanzarea gamei de produse;
* Identificarea de clienti noi si mentinerea legaturii cu clientii existenti;
* Vizitarea clientilor;
* Negocierea si gestionarea contractelor pana la finalizare;
* Administrarea bazei de date de clienti din zona alocata;
* Ofera consultanta echipei de vanzari;
* Elaboreaza rapoarte de activitate periodice;
* Participa la campanii promotionale si aduna informatii din piata;
* Analizeaza concurenta.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
* Absolvent studii SUPERIOARE TEHNICE;
* Experienta minim 1 an VANZARI LUBRIFIANTI, PIESE AUTO SAU DOMENIUL TEHNIC;
* Cunostinte de limba engleza nivel BUN;
* Cunostinte operare PC: Ms Office;
* Permis auto, categoria B, cu experienta.

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana cu bune abilitati de comunicare si negociere, un bun vanzator, organizat.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- Salariul NET lunar este de 1400 RON + comision din vanzari dupa atingerea target-ului;
- Pentru perioada de proba salariul NET este cuprins intre 1200 si 1400 RON la care se adauga comision;
- Se ofera telefon, auto la dispozitie;
- Program de lucru L-V, 08:00-17:00, S de doua pe luna 08:00-12:00;
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

DESCRIEREA COMPANIEI:
CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE SERVICE AUTO, DISTRIBUTIE ULEIURI, SCULE DE MANA. Locatia companiei este in Bucuresti, sector 1.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie personal