Inginer vanzari junior - companie tehnica

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Să creeze şi să menţină o bună relaţie între distribuitorii şi partenerii companiei: antreprenori electrici, utilizatori finali, investitori, autorităţi locale, constructori de tablouri electrice, etc.
• Să identifice potenţiale proiecte şi afaceri şi să urmărească implementarea acestora
• Să urmărească la toate nivelurile comenzile preluate
• Să transmită departamentului de marketing toate informaţiile solicitate, despre activităţile concurenţei pe piaţă, precum şi despre noile produse concurente

CERINTE

• Studii superioare tehnice – Facultatea de Inginerie Electrica constituie un avantaj
• 1-2 ani experienta in vanzare pe segmentul retail (magazine de profil)
• Numar total ani de experienta profesionala: 3-4 ani maximum
• Foarte bune abilitati de negociere, coordonare si planificare
• Permis de conducere categoria B
• Cunostinte limbi straine: Engleza, preferabil nivel mediu sau avansat

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial motivant
• Bonus anual pana la 30% din salariul anual
• Bonusuri in functie de vanzari
• Traininguri periodice
• Servicii medicale private, tichete de masa

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si servicii de administrare de personal si salarizare.