Inginer vanzari junior

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promoveaza si vinde echipamente si solutii de electro-alimentare:
- baterii stationare, baterii de tractiune, UPS, surse de curent, generatoare de curent diesel
Servicii de mentenanta aferente produselor de mai sus
Urmareste si se asigura ca proiectele de care este responsabil sunt implementate la timp
Urmareste executia contractelor semnate si incasarea contravalorii facturilor emise

CERINTE

- Studii superioare tehnice terminate (cunostinte teoretice in mecanica, electrica, automatizari reprezinta un plus,
- fara experienta profesionala
sau
- Intre 6 si 12 luni experienta profesionala pe o pozitie similara, ideal,
- Spirit antreprenorial
- Capabil sa identifice si sa dezvolte in proiecte nevoile clientilor
- Cunostinte solide de limba engleza
- Permis de conducere categoria B si disponibilitate la deplasari prelungite (50% din timpul de lucru)

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si servicii de administrare de personal si salarizare.