INGINER VANZARI IMPRIMANTE INDUSTRIALE

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Reprezinta interesele firmei in zona Moldova/Dobrogea sau Transilvania;
- Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Promovarea produselor companiei;
- Efectuarea de demonstratii la clienti;
- Realizarea targetului lunar;
- Participarea la negocieri cu partenerii si clientii;
- Studierea pietei si tendintelor acesteia;
- Monitorizarea intregului proces de vanzare astfel incat toate obiectivele de afaceri sa fie atinse.
- Se asigura training in tara si strainatate.
- Disponibilitate la deplasari in tara in interes de serviciu (peste 50% din timpul de lucru).

VA OFERIM POSIBILITATEA sa apreciati daca profilul dumneavoastra corespunde CERINTELOR POSTULUI si daca BENEFICIILE oferite sunt pe masura asteptarilor dumneavoastra.

IN CAZUL IN CARE ACESTE DOUA CONDITII SUNT INTRUNITE, VA INVITAM SA NE CONTACTATI LA TELEFON 021.211.45.22 SAU 021.211.45.22 PENTRU A PROGRAMA UN INTERVIU DIRECT.

Ne puteti contacta de luni pana vineri intre orele 9,00 - 17,00 la telefon 021.211.45.22 sau 021.211.45.22.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:

- Absolvent studii superioare, avantaj studii superioare tehnice;
- Experienta minim 2 ani pe post similar (vanzari industria componente linii automate de productie);
- Cunostinte de limba engleza la nivel avansat;
- Cunostinte bune de operare PC: Ms.Office;
- Permis auto categoria B, cu experienta;
- Domiciliul in Bucuresti sau Cluj.

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana dinamica, stabila, cu abilitati de negociere, auto-motivata, orientata catre obtinerea rezultatelor.

BENEFICII OFERITE

-Salariul mediu NET lunar este cuprins intre 700 si 800 EURO.
-Se ofera bonus trimestrial, auto la dispozitie, telefon, laptop.
-Program de lucru L-V, 09.00-17.00.
-Exista posibilitati de promovare.
-Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

APLICATIILE ON-LINE SUNT INSUFICIENTE!!!
www.mediamarket.ro

MEDIA MARKET - Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE IMPORT SI DISTRIBUTIE IMPRIMANTE INDUSTRIALE; REPREZENTANT UNIC PE PIATA.
Locatia este in Bucuresti, sectorul 2.