INGINER VANZARI- EXPORT

NoRo Consulting Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

- postul presupune desfasurarea activitatii in sectorul 4 Bucuresti
- activitatea este exclusiv de birou
- mentinerea relatiei cu clientii alocati, companii internationale
- imbogatirea portofoliului de clienti
- intocmirea avizelor pentru comenzile de marfa

CERINTE

- studii superioare in domeniul tehnic: mecanica, hidraulica
- experienta nu este necesara
- cunosterea limbii engleze nivel mediu
- cunoasterea altor limbi straine constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Salariu fix motivant. Posibilitate de dezvoltare profesionala.

Companie norvegiano-romana de recrutare personal angajam INGINER VANZARI- EXPORT pentru companie care are ca domeniu de activitate productia si exportul sistemelor si dispozitivelor hidraulice: pompe hidraulice cu roti dintate. Compania este localizata in Bucuresti iar 80 % din productie este destinata exportului. Activitatea este exclusiv de birou.