INGINER VANZARI - ecipamente profesionale de sunet, lumini, staging, efecte speciale si pirotehnice

Five\'s International srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inginer vanzari echipamente profesionale sunet, lumini, staging, efecte speciale si pirotehnice.
- creare baza de date clienti
- realizare de oferte in functie de comenzile primite
- incheierea de contracte si urmarirea platilor
- mentinerea unei relatii bune cu furnizorii externi
- urmarirea formalitatilor vamale

Posibilitatea dezvoltarii profesionale intr-un domeniu de perspectiva : organizare de evenimente.

CERINTE

-student in an terminal sau tanar absolvent, de preferat facultate cu profil tehnic
-persoana tanara, ambitioasa, dinamica
-cunostinte de operare PC
-excelente abilitati de comunicare
-disponibilitate pentru program prelungit, capacitate de rezistenta la stres
-posesor carnet de conducere cat. B
-limba engleza

BENEFICII OFERITE

Desfasurarea activitatii intr-o companie tanara cu mari perspective de dezvoltare.
Salariu lunar fix 700 RON, plus comision vanzari.

FIVE\'S INTERNATIONAL este una dintre cele mai importante companii producatoare de evenimente din Romania. Five\'s International inchiriaza echipamente profesionale de sunet, lumini, audio-video, scenotehnica, efecte speciale si efecte pirotehnice, in vederea organizarii/productiei unei game largi de evenimente: conferinte, lansari de produse/servicii, petreceri de tip corporate, manifestari sportive si culturale, concerte live indoor si outdoor, targuri si expozitii.