Inginer Vanzari - echipamente/utilaje industriale (Companie Multinationala)

Global Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Global Consulting is a leading provider of Human Resource Capital Solutions. We offer our clients a broad range of professional services, including: Personnel Recruitment, Executive Search, Compensation & Benefits, Payroll & Personnel Administration, Psychological Assessment, Leased Personnel, Assessement Center and HR Consulting. For more details please visit our Web-site at www.globalconsulting.ro

Descrierea postului:

- vanzari echipamente industriale (gama completa de utilaje)
- identifica, coordoneaza si dezvolta oportunitati de afaceri in zona sa de activitate
- dezvolta reteaua de clienti, distribuitori
- implicat in organizarea evenimentelor de marketing
- prezentari si lansari de produse

Cerinte:

- studii superioare tehnice
- experienta intr-o pozitie similara (vanzari si marketing) constituie un avantaj
- disponibilitate pentru program flexibil si deplasari frecvente in tara.
- permis auto, cat.B
- limba engleza - bine/foarte bine;
- abilitati de comunicare, analiza si organizare.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Excelente oportunitati pentru dezvoltarea carierei.
- Salariu foarte motivant