INGINER VANZARI echipamente HVAC

PREMIUM HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Reprezinta societatea in relatiile cu clientii
- Prospecteaza piata, identifica noi clienti, gestioneaza si dezvolta portofoliul de clienti
- Prezinta, promoveaza si vinde produsele companiei, in conformitate cu standardele si politica comerciala a firmei
- Intocmeste ofertele si propune solutii in functie de nevoile clientilor
- Negociaza cu clientii conditiile comerciale
- Isi planifica activitatea, efectueaza vizite la clienti
- Intocmeste raportari specifice activitatii de vanzari

CERINTE

- Experienta minim 3 ani in domeniul HVAC - preferabil vanzari
- Studii superioare in domeniul ingineriei sau constructiilor
- Bune abilitati de comunicare, sociabil, orientat spre client
- Bune abilitati de vanzare si negociere, orientat catre atingerea de rezultate
- Permis auto categoria B, disponibilitate pentru deplasari in interes de serviciu 25% din timpul de lucru
- Limba engleza - nivel conversational

Premium HR este o companie de consultanta in resurse umane specializata in optimizarea performantelor capitalului uman.
In toate proiectele pe care le gestionam, vizam cresterea performantelor clientilor nostri. Suntem motivati de rezultate concrete si de a furniza valoare companiilor care apeleaza la solutiile noastre.

Premium HR furnizeaza solutii complete de personal, acoperind toate ariile de interes din sfera resurselor umane:
 Recrutare si Selectie
 Executive Search
 Proiectare si implementare sisteme de management al performantelor
 Audit si implementare proceduri HR
 Diagnoza organizationala
 Consultanta legislatia muncii
 Consultanta bune practici in domeniul managementului resurselor umane