Inginer Vanzari - echipamente electrice

AGENTIA DE SERVICII PROFESSIONAL SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

-Reprezentarea tehnica si comerciala a companiei in zona alocata;
-Dezvoltarea si mentinerea portofoliului de clienti;
-Elaborarea ofertelor tehnice si comerciale;
-Perfectarea si elaborarea contractelor;
-Raportari saptamanale si lunare;
-Incasarea contravalorii produselor comercializate;
-Permanenta informare a clientilor despre noutatile tehnice aparute.

CERINTE

-Experienta in domeniul vanzarilor de echipamente electrice;
-Absolvent al Facultatii de Electrotehnica, Electroenergetica, Electromecanica (profil electric);
-Cunostinte de limba engleza sau germana;
-Carnet de conducere cat. B;
-Bune cunostinte de operare PC;
-Ambitios, perseverant, corect, dornic de a raspunde provocarilor, dispus sa depuna efort pentru obtinerea de rezultate.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, masina, telefon;
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie multinationala, asigurarea participarii la traininguri si programe de pregatire in domeniu, in tara si strainatate.