INGINER VANZARI ECHIPAMENTE DE VID

ADREM INVEST

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzari de echipamente de vid sau solutii tehnologice la cheie in domeniul tehnologiilor de vid si atmosfera controlata
Responsabilitatile se refera la indeplinirea unui plan de vanzari anual (cu verificari lunare si trimestriale), efectuarea unui numar de vizite la clienti, dezvoltarea de programe de vnazare.

CERINTE

Un tanar dornic sa-si faca o cariera in vanzari de solutii tehnologice interesat sa castige bine in acelasi timp in care desfasoara o activitate motivanta si interesanta.
Cunostinte tehnice solide.
Experienta in vanzari de echipamente (de exemplu pompe sau compresoare)

BENEFICII OFERITE

Se ofera masina telefon si salariu motivant

Adrem Invest este o companie medie cu o cifra de afaceri situata intre 9 si 15 milioane RON cu peste 30 de angajati.
Desfasoara activitati pe doua directii principale: Ingineria proceselor industriale si Automatizari industriale. Este o companie privata cu trei actionari provenind din aceeiasi famile.