Inginer Vanzari - domeniul Industrial

HUMANGEST GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie ce lucreaza in domeniul distributiei de gaze industriale, gaze speciale

- identificarea clienților noi, a cerintelor si a posibilelor soluții pentru ei;
- coordonarea și participarea la pregătirea ofertelor tehnice și comerciale;
- negocierea ofertelor și contractelor de vânzare;
- supervizarea realizarii proiectelor de investiții;
- desfășurarea activităților promoționale pentru produsele și serviciile oferite de către companie.
- meținerea contactului permanent cu clienții în timpul tuturor etapelor procesului de vânzare;

CERINTE

- studii superioare finalizate, de preferinţă în inginerie, cu o bună înțelegere a proceselor tehnice (mecanică, metalurgie, chimie, electrotehnică, etc.);
- experiență de lucru: minimum 3 ani de zile în vânzări de produse industriale;
- utilizare PC: MS Office;
- limba Engleză: nivel conversaţional;
- carnet de conducere: categoria B;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Posibilitate de dezvoltare a carierei in cadrul unui mediu profesionist;

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.