INGINER VANZARI - detergenti profesionali pentru industria alimentara

BEST RECRUITING COMPANY

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Mentine si dezvolta portofoliul de clienti
-Intocmeste si emite oferte catre potentialii beneficiari
-Promoveaza imaginea companiei intr-un mod profesionist
-Realizeaza rapoarte privind situatia vanzarilor
-Prezinta si demonstreaza direct eficacitatea produselor din portofoliu
-Urmareste incasarea facturilor
-Se ocupa de fidelizarea clientilor(propune discount-uri, amanari de plata)

CERINTE

-Studii superioare finalizate - de preferat in domeniul chimiei alimentare
-Experienta minim 2 ani in vanzarea detergentilor profesionali pentru industria alimentara
-Permis de conducere, categoria B
-Limba engleza nivel mediu
-Personalitate dinamica, atitudine proactiva, orientare spre rezultate
-Abilitati de comunicare si negociere
-Spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

-Posibilitate de dezvoltare profesionala in domeniul vanzarilor
-Pachet salarial motivant, alcatuit din salariul fix si comision, acordat in functie de realizari
-Training asigurat
-Masina si telefon de serviciu

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta in Resurse Umane