INGINER VANZARI - CITY GARDEN ROMSTAL

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Studii superioare de specialitate: Fac de Horticultura sau Arhitectura peisagera
Experienta in domeniul horticol
Abilitati de comunicare, vanzari si negociere
Permis de conducere categoria B
Disponibilitate program prelungit.
Cunostinte operare PC (Word, Excel,).

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Autoturism de servici
- Training si oportunitati de dezvoltare a carierei

City Garden este o firma din cadrul Grupului Romstal, specializata in vanzarea de plante de interior/exterior mobilier si accesorii specifice de gradinarit.
Cea mai importanta firma a Grupului, Romstal, este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate.Cu o cifra de afaceri de peste 100 milioane de euro si o vechime de 11 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 1000 angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.