Inginer vanzari - Bucuresti

ALIAND CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea potentililor clienti de pe piata corpurilor de iluminat si a instalatiilor electrice;
- Negocierea contactelor si a termenelor de plata;
- Implementarea si propunerea de solutii tehnice pentru clienti;

CERINTE

- Cunostinte tehnice de specialitate (electrice, electrotehnice, automatizari) ;
- Cunostinte minime de PC;
- Bune abilitati de coordonare si negociere;
- Experienta in domeniu constituie avantaj: corpuri de iluminat;
- Experianta in vanzari directe in piata - avantaj;
- Persoana dinamica, dornica de afirmare;
- Permis de conducere categ. B de minim 1 an;

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;
- Masina de serviciu;
- Laptop, telefon;
- Bonusuri pentru realizari;
- Posibilitati reale de dezvoltare profesionala

Infiintata din pasiunea pentru performanta si dorinta de transfer a know-how-ului, Aliand Consulting este o societate specializata in servicii de resurse umane.
www.aliandconsulting.com