Inginer Vanzari Bucuresti

EDUROM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentine si dezvolta relatiile cu portofoliul de clienti existenti;
Detine o buna cunoastere a portofoliului de produse pe care il gestioneaza;
Ofera consultanta clientilor in utilizarea produselor;
Promoveaza produsele companiei pe zona de care este responsabil;
Atrage noi clienti;
Negociaza, incheie si gestioneaza contractele;
Realizeaza periodic rapoarte de activitate; isi imbunatateste activitatea in functie de acestea;
Realizeaza obiectivelor strategice anuale desemnate de management;
Intocmeste ofertele tehnice si financiare;
Se implica in dezvoltarea zonei (propune strategii, efectueaza analize periodice, dezvolta planuri de actiune).

CERINTE

Absolvent de studii universitare (tehnice de preferinta)
Experienta in vanzari de minim 2 ani (in domeniul industrial sau tehnic constituie un avantaj)
Permis de conducere categoria B
Cunostinte de limba engleza
Cunostinte Office (Excel, Word, PowerPoint)

Disponibilitate la deplasari.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix motivant si bonus in functie de gradul de atingere a obiectivelor;
Se asigura masina de serviciu, laptop, telefon;
Program de pregatire: dezvoltarea abilitatilor de vanzare, training de produs.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de consultanta in domeniul resurselor umane