INGINER VANZARI - Aparatura de Masura si Control

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentinerea legaturii cu clientii traditionali ai firmei in vederea derularii contractelor;
Identificarea clientilor noi;
Insusirea tuturor informatiilor tehnice despre echipamentele din programul de vanzari;
Intocmirea de rapoarte periodice in vederea tinerii evidentei vizitelor si ofertelor;
Respectarea regulamentului de ordine interioara;
Indeplinirea planului de vanzari;
Disponibil pentru deplasari 1 saptamana/ luna (se asigura cazare, diurna).

CERINTE

Absolvent studii superioare tehnice;
Experienta minim 1 an pe un post similar (vanzari domeniu industrial, avantaj vanzari aparatura de masura si control);
Cunostinte bune MS Office;
Cunostinte medii de limba engleza;
Permis auto categoria B cu experienta.
Candidatul ideal trebuie sa fie dornic sa invete, dinamic, organizat, constiincios, muncitor, corect, sa posede bune abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

Salariul lunar este de 500 EURO NET FIX + procent din vanzari sau intre 800-1000 EURO conditionat de indeplinirea target-ului;
In perioada de proba salariul NET este 500 EURO NET FIX + procent din vanzari.
Se ofera auto pentru deplasari, telefon, asigurare de viata.
Exista reale posibilitate de promovare;
Programul de lucru este L-V: 08.30-17.00, disponibilitate pentru program specific activitatii de vanzari;
Perioada de proba este de 3 luni.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.
CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE IMPORTUL SI COMERCILIZAREA APARATURA DE MASURA SI CONTROL.
Locatia companiei este in sector 4 Bucuresti.
Modalitate de inscriere:
VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
APLICATIILE PE INTERNET SUNT DESEORI INSUFICIENTE;
PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9-17, la telefon 327.66.55 sau 327.79.79

www.mediamarket.ro